T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Bursa İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Dünya Engelliler Günü

Güncelleme Tarihi: 13/11/2019

Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Programlar Birimi tarafından 22.12.2017 tarihinde Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Ortaokulu-Mesleki Eğitim Merkezi ziyaret edildi.

Merkezde çocukların eğitim gördüğü çeşitli anlardaki atölyeler gezilerek sağlıklı beslenmenin, ve fiziksel aktivitenin önemi konularında çocuklarla sohbet edildi. Müdürlüğümüzün atkı-bere hediyeleri ve meyveler çocuklara dağıtıldı.

  • Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Programlar Birimi personeli Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Ortaokulu-Mesleki Eğitim Merkezindeki görsel sanatlar atölyesini geziyor, öğrenciler ile sohbet ediyor.
  • Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Programlar Birimi personeli Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Ortaokulu-Mesleki Eğitim Merkezindeki matbaa atölyesini geziyor, öğrenciler ile sohbet ediyor.
  • Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar ve Programlar Birimi personeli Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Ortaokulu-Mesleki Eğitim Merkezindeki yiyecek hazırlama atölyesini geziyor, öğrenciler ile sohbet ediyor.
  • Rüveyde Dörtçelik Özel Eğitim Ortaokulu-Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri ile birlikte hatıra fotoğrafı