13.GARD Kurul Toplantısı
13 Kasım 2019

İlimiz Türkiye Kronik Hava Yolu Hastalıklarını Önleme ve Kontrol Programı 13. İl Kurul Toplantısı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Yasemin Baş’ın başkanlığında 11.04.2018 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı Toplantı Salonunda toplandı.

Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Kronik Durumlar Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Birim Sorumlusu Dr. İlknur Gülsün DERİN tarafından 12.GARD Kurulunda alınan kararlar doğrultusunda gerçekleştirilen  etkinliklerin değerlendirilmesi yapıldı ve toplantıya iştirak eden kurul üyelerince; (Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları ABD Başkanlığı, Prof. Dr. Türkan Akyol Göğüs Hastalıkları Hastanesi, İnegöl Devlet Hastanesi, Aile Hekimleri Derneği, İl Sağlık Müdürlüğü İlgili Şubeleri, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Orman Bölge Müdürlüğü, İl Müftülüğü, İl Defterdarlığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, TÜİK, Nilüfer Belediyesi ve Osmangazi Belediyesi) Bursa İli GARD Kapsamındaki çalışmalar ve mevcut durum değerlendirilmesi yapılarak, 2 Mayıs 2018 tarihinde Dünya Astım gününde düzenlenecek etkinlikler planlandı.

  • GARD Kurul Üyeleri
  • GARD Kurulunun 2018 Yılında Etkinlik ve Faaliyet Planları Hakkında Bilgi Verilirken
  • Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Yasemin Baş’ın 13.Gard Kurul Toplantısının Açılış Konuşması
  • Katılımcıların Temsil Ettikleri Kurumların Faaliyetlerini Anlatılırken