overlay

AİK Kadraj/2018 Fotoğraf Sergisi Açıldı

Ülkemizde ve dünyada halk sağlığı için tehdit haline gelen antibiyotik direncinin en büyük sebebi bilinçsiz ilaç tüketimidir. İl Sağlık Müdürlüğü olarak bu konuda yürütmekte olduğumuz bilinçlendirme ve farkındalık oluşturma çalışmalarımızı her geçen gün arttırarak devam ettirmekteyiz.

İlacın ciddi bir kimyasal olduğunu ve asla gereksiz yere tüketmememiz gerektiğini her fırsatta halkımıza anlatmaya devam ediyoruz. Konu ile ilgili eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinin yanı sıra çeşitli yarışmalar düzenleyerek, halkımızın konuya dikkatini çekmeye çalışıyoruz.

Son olarak ilimizde görev yapan ve öğrenim gören tüm sağlıkçıların katılabildiği bir fotoğraf yarışması gerçekleştirdik. “AİK Kadraj/2018 Sağlıkçıların Gözünden Yaşlı Çınarlarımız” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraflarla birlikte, sergilenmeye uygun bulunan fotoğrafların yer aldığı ilk sergimizi açmış bulunmaktayız. CarrefourSA Alışveriş Merkezi 1. Katında yer alan sergimiz ve aynı zamanda AİK (Akılcı İlaç Kullanımı) standımız 10-16 Eylül 2018 tarihleri arasında açık olacaktır. Tüm halkımızı sergi ve standımıza bekliyoruz.

“ANTİBİYOTİKTE DEĞİL, SAĞLIĞINIZDA ISRARCI OLUN”

  • AİK- KADRAJ/2018 “Sağlıkçıların Gözünden Yaşlı Çınarlarımız” Fotoğraf Sergisi CarrefourSA AVM’de açıldı
  • AİK-İK Stant Başında
  • AİK-İK Stant Başında
  • Ziyaretçilerimiz sergi fotoğraflarını inceliyor
  • AİK- KADRAJ/2018 “Sağlıkçıların Gözünden Yaşlı Çınarlarımız” Fotoğraf Sergisi