overlay

AİK Temsilci Toplantısı yapıldı

AİK ÇALIŞMALARIMIZ İLÇE TEMSİLCİLERİMİZLE DAHA ETKİN DEVAM EDİYOR

Bakanlığımız öncülüğünde yürütülmekte olan "Akılcı İlaç Kullanımı Programı" doğrultusunda ilimizde halkımıza ve sağlık çalışanlarına yönelik yürütmekte olduğumuz akılcı ilaç kullanımı ve akılcı antibiyotik kullanımı ile ilgili çalışmalarımız ilçelerdeki temsilcilerimizle daha etkin ve yaygın bir şekilde devam ediyor.

İlçelerimizdeki toplum sağlığı merkezleri ve İlçe Sağlık Müdürlüklerinden seçilen sağlık personeli, ilki Kasım 2015 ikincisi de Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilen eğitici eğitimi programına katılarak, ilçelerinde AİK ve AAK çalışmalarını başarıyla yürütmekteler.

Hem ilçelerdeki yapılan çalışmaları değerlendirmek hem de bundan sonra yapılacak çalışma ve projeleri konuşmak amacıyla, ilçe temsilcilerimizle 28.08.2017 tarihinde toplantı gerçekleştirdik. Karşılıklı fikir paylaşımının gerçekleştiği toplantıda AİK-İK olarak yaptığımız çalışmaları anlatan İl Sağlık Müdür Yardımcımız ve aynı zamanda AİK Bursa İl Koordinatörümüz olan Dr. Nuray ÇIKRIKLAR, temsilcilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, il genelinde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarda aynı istek ve özveriyle çalışmalarımızın devam etmesini istediğimizi belirtti.

“BİLİNÇSİZ ANTİBİYOTİK KULLANMA, GELECEĞİNİ KARARTMA”

  • 1-başlık (Dr. Nuray ÇIKRIKLAR çalışmalarımızı anlatıyor).jpeg
  • 2-AİK (Temsilcilerimiz yapılan çalışmaları dinliyor).jpeg
  • 3- (temsilcilerimiz, gelecek dönem planlarımız konusunda görüş alışverişinde bulunuyor).jpeg